BRONZE

DP 1803 VFEN (4)-1Jak ochránit před sluncem pokožku, aby zůstala stále mladá?

DELAROM vyvinul omlazující ochranný krém či mléko s vysokým ochranným faktorem SPF 30, který bojuje proti UVA a UVB paprskům zabraňuje stárnutí kůže vlivem dlouhodobé expozice slunci.

FILTRY s prokázanou účinností

DELAROM plní svoji misi výběrem slunečních filtrů známých pro jejich účinnost, prověřených v mezinárodních specializovaných laboratořích na osvědčených v opalovacích krémech.  Výběrem toho nejlepšího z účinných latek pro ochranu Před slunečním zářením, DELAROM nabízí kombinaci, která s zaručuje:

- vysokou ochranu proti UVA a UVB

- rovnoměrné opálení na zlaté

1801

trubice  DP 1803 VFEN (4)-8

Bronze Absolu
ochranný krém

ID: 1801

Pro všechny typy pleti.

DELAROM omlazující Ochranný krém s vysokým ochranným faktorem SPF 30 JE výsledkem vysoce technického přirozeného přístupů k pokožce. Tím, že kombinuje filtry se známou účinností s přírodními výtažky, DELAROM nabízí mimořádné efektivní ultra silnou peci.

Kombinací několika slunečních filtrů, omlazující ochranný krém chraní pokožku před UVA a UVB paprsky, což jsou hlavní nepřátelé naše kůže.
Obohacený o extrakt z komule (tzv. Motýlí keř), zabraňuje stárnutí pokožky krém vyvolané nadměrným sluněním chraní DNA našich buněk.

50 ml

Bronze Doré
ochranné tělové mléko

ID: 1802

Pro všechny typy pleti.

Tělové mléko SPF 30 s opalovacím aktivátorem je obohaceno o komplex Sesam-tyrosin-Tamanu napomáhá získat rovnoměrné opálení zlatých rychle, bez potřeby delšího pobytu na slunci.

Jeho lehká textura se velmi rychle vstřebává, aniž by zanechávala bílou vrstvu přináší tak komfort jemnost pokožce.

125 ml

Bronze Doré
samoopalovací mléko

ID: 1803

Pro všechny typy pleti.

Samoopalovací hydratační mléko s organickým olejem s Mauricie

Díky kombinaci synergických aktivních látek, DELAROM poskytuje kontrolu nad opálením, která dá kůži krásnou zlatavou barvu během pouhých několika hodin. Perleťově hnědá barva mléka dá ihned po natření kůži lehké zbarvení, během něhož začne působit samoopalovací mechanismus.

Aplikujte rovnoměrně každý den, ráno anebo večer. Po dosažení požadované barvy stačí aplikovat jednou za několik dní. Mléko může být používáno během celého roku. Po použití si umyjte ruce.

125 ml