REVITALIZACE

Váš kapitál mládí je něco, o co je třeba pečovat a chránit jej, ve snaze potlačit první známky stárnutí. Únava, stres a používání nevhodných kosmetických produktů může způsobit, že vaše pokožka ztrácí svůj lesk a barvu. Experti firmy DELAROM připravili řadu přírodních produktů, které na základě vědeckých poznatků napomáhají vrátit vaší pokožce rovnováhu a efektivně ji revitalizují.

OKYSLIČUJÍCÍ AROMA

slaměnkový pleťový olej

ID: 1305

Pro všechny typy pleti.

Okysličující pleťový olej se slaměnkou obsahuje čistě přírodní esenciální oleje. Má extrémně jemnou texturu a velmi rychle se vstřebává. Esenciální oleje napomáhají eliminovat toxiny z pokožky, posílit ji, navrátit rovnováhu a okysličit ji. Pleťový olej působí proti stresu a únavě pokožky, které ovlivňují její stárnutí, a navrací jí zdravou barvu.

Používejte pod vaši každodenní péči ráno a/nebo večer.

15 ml

REVITALIZUJÍCÍ KRÉM

první známky stárnutí pleti

ID: 1602

Pro všechny typy pleti.

Revitalizující krém proti prvním známkám stárnutí pleti má krémovou konzistenci. Obsahuje extrakt z kapradiny Cyarhea cumingii, který je velmi dobře znám pro své liftingové a zpevňující vlastnosti. Bambucké máslo a makadamový olej chrání, vyživují a změkčují pokožku. Revitalizující krém prodlouží mladistvý vzhled pleti a zanechá ji hedvábně hladkou a prozářenou.

50 ml

REVITALIZUJÍCÍ BALZÁM

se santalem a slaměnkou

ID: 1301

Pro všechny typy pleti.

Revitalizující balzám se santalovým dřevem a slaměnkou má krémovou texturu a jemnou vůni. Napomáhá bojovat proti vysoušení pokožky a obnovuje její přirozenou bariéru. Navrací pleti barvu a pružnost a pleť je viditelně hladší a mladší.

30 ml