PROTI STÁRNUTÍ

Po čtyřicítce se začínají objevovat první vrásky a pleť ztrácí rychleji svoji elasticitu a pevnost. Experti firmy DELAROM vám nabízí řadu vědecky navržených produktů, které napomáhají redukovat první známky času a navrací vaší pokožce viditelně mladší a hladší vzhled.

1604

AROMA PROTI STÁRNUTÍ

magnoliový olej

ID: 1307

Pro všechny typy pleti.

Pleťový olej proti vráskám s magnolií obsahuje čistě přírodní esenciální oleje. Má extrémně jemnou texturu a velmi rychle se vstřebává. Olej působí proti volným radikálům a jeho aktivní složky podporují přirozenou obranyschopnost pokožky. Napomáhá vyhladit viditelné vrásky a dodává pleti mladší a hladší vzhled.

15 ml

OBNOVUJÍCÍ KRÉM PROTI VRÁSKÁM

s organickým arganovým olejem

ID: 1604

Pro všechny typy pleti a pro pleť zralou.

Obnovující krém proti vráskám poskytuje okamžitý komfort a pocit pevnosti díky jeho liftingovému komplexu. Tento krém obohacený o organické oleje z argánie, muškátové růže a oliv  má ochranné a obnovující vlastnosti. Výtažek z mimózy a vitamín E navíc bojují proti stárnutí kožních buněk, čímž se pleť stává viditelně mladší.

50 ml

OBNOVUJÍCÍ BALZÁM PROTI VRÁSKÁM

S BULHARSKOU RŮŽÍ

ID: 1304

Pro všechny typy pleti a pro pleť zralou.

Balzám proti stárnutí s bulharskou růží má bohatou konzistenci, která okamžitě zvláčňuje pokožku. Směs esenciálních olejů napomáhá udržet vlhkost pleti a zlepšuje její elasticitu, zároveň je zdrojem její pevnosti a vitality. Balzám se rychle vstřebává do kůže, která vypadá okamžitě mladší.

Používejte ráno nebo večer. Naberte malé množství balzámu pomocí přiložené špachtle. Zahřejte jej krátce v dlani a lehce aplikujte na pleť.

30 ml
1608  1404  1611

PRO-CELLULAR KRÉM

s Juvenessence®

ID: 1608

Pro všechny typy pleti

Jemný a dobře roztíratelný Pro-cellular krém kombinuje pozitivní vlastnosti přírodních látek  s posledními pokroky ve výzkumu firmy Delarom a je proto důležitou součástí anti-aging péče o pleť.

Juvenessence® je extrakt z hnědných řas, který zabraňuje předčasnému stárnutí dermálních a epidermálních buněk. Extrakt zpomaluje a kontroluje tvorbu proteinu progerin, který je hlavním důvodem stárnutí buněk. Další přírodní aktivní látky obsažené v krému stimulují tvorbu kolagenu, hydratují a efektivně regenerují strukturu pokožky. Podpora vitality buněk pokožky způsobuje, že pleť je vyhlazená, pevnější a vrásky jsou viditelně redukovány.

Aplikujte ráno a večer na čistou pokožku. Krém jemně vmasírujte až do úplného vstřebání.

 

50 ml

PRO-CELLULAR SÉRUM NA OČNÍ KONTURY

s Juvenessence®

ID: 1404

Pro omlazení vašich očí

DELAROM pro-cellular sérum na oční kontury je speciálně navržená anti-ageing péče pro choulostivé oblasti kolem očí.

Toto sérum účinně omlazuje oblast kolem očí díky synergii inovativních účinných látek: extraktu z hnědých řas Juvenessence a IRIS. Napomáhá stimulaci buněk pokožky tak, aby se aktivoval kolagen a elastin, a aby se zvýšila pevnost pokožky. Vaše oči budou opět  zářit.

Hydratační a revitalizující účinné látky:

Juvenessence ®: podporuje reaktivaci kolagenu a zpevnění pokožky

IRIS: regenerující látka, která pomáhá obnovit elasticitu

Organické kokosové máslo: dobře známé pro svoji promazávací vlastnosti, napomáhá zvýšit pevnost pokožky

Dipalmitoyl hydroxyproline: hydroxyprolin rostlinného původu, tato amino kyselina pomáhá zpevnění tkáně tím, že stimuluje kontrakci kolagenových vláken

15 ml

NUTRI – DREAM

ULTRA-REGENERAČNÍ krémový balzám

s Proteolea®

ID: 1611

Pro normální až citlivou pleť.

Inovativní noční péči o pokožku. Tato intenzivní péče je jedinečným spojením mezi krémem a balzámem. Kombinuje Proteoleu s jejím anti–age účinkem a účinkem proti znečistěnému prostředí (polutanty), regenerační esenciální oleje a přírodní povzbuzující vosky, a tím zvyšuje nezbytnou obranyschopnost pokožky.

Toto ošetření je zacíleno na “srdce” kožních buněk, aby obnovilo jejich pružnost a elasticitu. Jedinečné složení zklidňuje i tu nejcitlivější pokožku. Noc co noc je pokožka revitalizována, vyživována a viditelně zpevňována.

50 ml