MASKY

Masky představují vysokou koncentraci aktivních látek, které obnovují krásu vaší pokožky a umožní jí získat ztracenou rovnováhu. DELAROM dodává masky, které jsou bohaté na výživné látky důležité pro vaši pokožku. Napomáhají eliminovat mrtvé buňky a nečistoty z pleti, a které pleť okamžitě zvláční a rozjasní.

1204

1201 1203

PROJASŇUJÍCÍ PLEŤOVÁ MASKA

S bavlníkovým máslem

ID: 1204

Pro všechny typy pleti.

DELAROM vytvořil péči s jedinečnou texturou, která kombinuje bohatství výjimečných přírodních látek, aby vaše pleť dostala příjemnou a účinnou péči. Nová maska zaručuje vyhlazení a relaxační odpočinek od každodenního shonu, ale také skutečně projasňující účinek pro vaši pokožku. Ochranou před volnými radikály a zlepšením mikrocirkulace získává pleť lesk a jas.

Tato pleťová maska obsahuje extrakt wu-zu-yu, extrakt ze sladového ječmene, organická citronovou, vodu, extrakt z červené řasy - PORPHYRIDIUM CRUENTUM a bavlníkové máslo.

Použití: Aplikujte jednou až dvakrát týdně ve středně vysoké vrstvě na obličej a dekolt. Nechte účinkovat 10 minut a následně pokožku opláchněte vlažnou vodou. Proceduru zakončete aplikací květinového tonika.

50 ml

PEELINGOVÁ PLEŤOVÁ MASKA

s růžovým jílem

ID: 1201

Pro všechny typy pleti.

Peelingová pleťová maska má dvojitý účinek. Působí jako peelingová maska, ale po 7 až 10 minutách se mění na slupovací masku, připravenou na odstranění. Eliminuje mrtvé buňky a nečistoty z pleti. Pleť zvláční a rozjasní.

Peelingová maska obsahuje růžový jíl, včelí vosk, prášek z liči, bambucké máslo a extrakt z aceroly, slézu a růže.

Tyto masky se dopopručují 1–2× týdně dle typu a stavu vaší pleti.

50 ml

HYDRATAČNÍ PLEŤOVÁ MASKA

S EXTRAKTEM Z GRANÁTOVÉHO JABLKA

ID: 1203

Pro všechny typy pleti.

Hydratační pleťová maska má krémovou konzistenci. Napomáhá redukovat ztrátu vlhkosti ze svrchní vrstvy pokožky, tím, že obnovuje její přirozenou bariéru. Navrací jí pružnost, vitalitu a kompaktní barvu.

Pleťová maska obsahuje betain, švestkové a bambucké máslo, steroly z granátového jablka, kyselinu hyaluronovou, šalvějový extrakt, glycerin a olivový olej.

Použití: Aplikujte 2 – 3krát týdně, na velmi suchou pleť je možné i denně, ve slabé vrstvě na celý obličej. Ponechejte účinkovat 5 až 10 minut a následně jemně vmasírujte. Přebytečný krém odstraňte pomocí kosmetického tampónu navlhčeného květinovým tonikem.

50 ml