ESENCIÁLNÍ PRODUKTY

Pokožka, složená z milionů buněk, žije a dýchá stejně jako vy. Její vlastnosti a vzhled se mění během jedné sezóny i během let. Experti z fi rmy DELAROM vám nabízí širokou paletu esenciálních produktů pro každou etapu vašeho života.

koupit

1505 1402 1605nový

ENERGYLIXÍR HD

OCHRANNÉ SÉRUM PROTI STÁRNUTÍ

se slaměnkou a esenciálními oleji

ID: 1505

Pro všechny typy pleti.

První sérum hloubkově vyživující buňky, ENERGYLIXIR HD, je inovativní  a ultrasilné sérum, které obnovuje vnitřní strukturu pokožky včetně enzymu uvolňujícího její kontrakci.

Komplexem pokročilých aktivních látek sérum zvyšuje energii našich buněk a posiluje strukturu naší pokožky.Sérum má sametovou texturu a tajemnou a podmanivou vůní, přičemž  se rychle vstřebává a přináší pružnost a vitalitu pokožce, potřebné pro její krásu.

30 ml

PÉČE PRO KONTURY OČÍ A RTŮ

vyhlazující a zklidňující

ID: 1402

Vyhlazující a zklidňující péče pro kontury očí a rtů je lehce roztíratelný, krémový gel bez parfemace, který obsahuje liftingový komplex redukující vrásky a jemné linky očních kontur a kolem rtů. Gel dává očím zářivý vzhled a rtům plnost.. Břečťanový extrakt v kombinaci se složkami gelu, které mají drenážní účinky, viditelně redukuje otoky a kruhy pod očima. Deriváty vitamínů A a C mají silný antioxidační účinek.

15 ml

DELIGHT BOHATÝ KRÉM

s broskvovým máslem

ID: 1605

Pro suchou až velmi suchou pleť a pro extrémní klimatické podmínky.

Bohatý krém Delight s vyživujícím broskvovým máslem má příjemně smetanovou konzistenci. Jojobový olej, který obsahuje, má zvlhčující a zvláčňující účinky proti vráskám v dermální vrstvě kůže. Kyselina hyaluronová efektivně bojuje proti vysychání pokožky, jelikož jí poskytuje nezbytné živiny a maximální ochranu proti externím agresivním vlivům. Delight bohatý krém může být použit i jako krém po opalování. Efektivně chrání a navrací pokožce její lesk.Krém je vhodný pro pleť nadměrně vystavovanou klimatizaci, větru či mrazu.

50 ml
1310a 1610 1503

BALZÁM NA RTY

s organickým BIO kokosovým olejem

ID: 1310

Balzám působí na 3 úrovních a dosahuje tak vyšší účinnost a viditelný výsledek. Rty jsou chráněny proti vnějším vlivům a dehydrataci díky kombinovanému účinku bambuckého másla, kokosového oleje a meruňkového extraktu. Inovativní extrakt z Salicornie tvoří ochrannou bariéru, která chrání extrémně citlivé, poškozené rty a usnadní jejich regeneraci.

10 ml se zrcátkem

PLEŤOVÝ KRÉM PROTI ZARUDNUTÍ

s extraktem z tambourissy

ID: 1610

Komplex jojoby a včelího vosku vytváří neviditelný film na povrchu pokožky a díky tomu ji chrání před vnějšími vlivy, které mohou být škodlivé a zvyšují její zarudnutí.Aktivní látky cílené proti zarudnutí tak mají optimální účinnost.

Aby bylo možné kombinovat smyslové potěšení a účinnost i pro nejcitlivější pokožku, DELAROM se rozhodl začlenit do krému jemné parfémy bez jakýchkoliv alergenů. Tento zodpovědný přístup, tak maximálně zamezuje riziku alergických reakcí

Může být využit pro zklidnění pleti za extrémních klimatických podmínek.

50 ml

INFINITE BĚLÍCÍ SÉRUM

s pěti bělícími rostlinnými výtažky

ID: 1503

Pro normální až citlivou pleť.

Infinite bělící sérum obsahuje unikátní kombinaci aktivních složek se silný bělícím účinkem. Je speciálně vytvořeno pro pokožku, která ztratila jas a barvu, a vytvořily se na ní tmavé pigmentové skvrny. Tato unikátní směs rostlinných a mořských složek efektivně bojuje s problémy pokožky, redukuje tmavé skvrny a sjednocuje její barevný tón. Kombinace dvou účinků, obnova tkáně a epidermální hydratace, dělá z Infinite bělícího séra produkt nezbytný pro udržení mladistvého vzhledu pleti.

30 ml
 1609  1611  1612

INFINITE BĚLÍCÍ KRÉM

s pěti bělícími rostlinnými výtažky

ID: 1609

Pro normální až citlivou pleť.

Jedná se dermatologicky testovanou, korektivní formuli, která je speciálně
vytvořena pro pokožku, jež ztratila jas a barvu, a vytvořily se na ní tmavé pigmentové
skvrny. Obsahuje unikátní kombinaci aktivních rostlinných a mořských složek, které
efektivně redukují tmavé skvrny a sjednocují její barevný tón. Jemný krém s vysokým
obsahem kyseliny hyaluronové a bavlníkového oleje skvěle hydratuje pokožku
a nastartuje celulární regeneraci pro udržení mladistvého vzhledu.

50 ml

NUTRI – DREAM

ULTRA-REGENERAČNÍ krémový balzám

s Proteolea®

ID: 1611

Pro normální až citlivou pleť.

Inovativní noční péči o pokožku. Tato intenzivní péče je jedinečným spojením mezi krémem a balzámem. Kombinuje Proteoleu s jejím anti–age účinkem a účinkem proti znečistěnému prostředí (polutanty), regenerační esenciální oleje a přírodní povzbuzující vosky, a tím zvyšuje nezbytnou obranyschopnost pokožky.

Toto ošetření je zacíleno na “srdce” kožních buněk, aby obnovilo jejich pružnost a elasticitu. Jedinečné složení zklidňuje i tu nejcitlivější pokožku. Noc co noc je pokožka revitalizována, vyživována a viditelně zpevňována.

50 ml

DERM-CORRECTIV

korektivní a hojivý krém s Erasyal komplexem, kyselinou hyaluronovou a vitamínem B5

ID: 1612

Pro normální až citlivou pleť.

DELAROM doplňuje svoje produktové portfolio a uvádí na trh DERM-CORRECTIV krém, který je specificky zaměřen na regeneraci pokožky.
Spojením několika přírodních účinných látek a stopových prvků s kyselinou hyaluronovou, tento krém podporuje tvorbu kožních buněk a umožní tak lepší regeneraci.
Unikátní komplex aktivních látek
Působením na různých úrovních a v různých molekulách, Cream Derm-Correctiv, umožňuje rychlou opravu pokožky postiženou novými i starými jizvami.
Aktivní látky vycházející z biofermentace, minerálů a kyseliny hyaluronové působí synergicky pro dosažení optimálního výsledku.
Dvojitá aplikace
DELAROM vytvořil poprvé regenerační krém, který lze aplikovat lokálně, ale také jako denní krém na celou pleť.
Jeho textura, komfort při aplikaci a aktivní látky pomohou udržovat pokožku zdravou.
50 ml