ČIŠTĚNÍ A ODLIČOVÁNÍ

Odebírání čištění první kroky v programu péče o zdraví DELAROM. Jsou důležité, aby se zlepšila připravenost na lepší přijetí další péče.

1107 nový

PLEŤOVÝ ČISTÍCÍ GEL

S PERLIČKAMI JOJOBY

ID: 1110

Pro všechny typy pleti včetně citlivé pleti.

Pleťový čistící gel má velmi jemnou pěnovou konzistenci. Jojobové voskové perličky, čistící pleť od nečistot a zbytků, které tvoří přirozenou ochrannou barieru pokožky. Změkčuje pokožku a zanechává ji čistou a svěží. Čistící gel obsahuje měsíčníkový extrakt, extrakt hluchavky bílé a jojobové voskové perličky. Napěňte na navlhčeném obličeji a opáchněte vodu.

125 ml

ČISTÍCÍ OSVĚŽUJÍCÍ TONIKUM

S OKURKOU ALOE VERA

ID: 1109

Pro všechny typy pleti.

Bezalkoholové tonikum slouží k dokonalému očištění pleti nebo po odštěpování čistícího mléka do kčištění nečistot. Obsahuje extrakty z aloe vera az okurky, které jsou známé jako zvlhčujícími a zvláštními účinky. Tonikum pokožku čistí a její činnost hydratovanou. Pleť zůstává svěží a uvolněná, a bude mít uplatnění v souvislosti s prováděním denní nebo noční péčí.
Aplikujte ráno a večer po odlíčení. K čištění pleti kosmetický tampón.

200 ml

ODLIČOVACÍ OČNÍ GEL

SE ZKLIDŇUJÍCÍ PIVOŇKOU

ID: 1107

Pro normální až citlivou pleť.

Odličovací prostředek je obohacen o pivoňkový extrakt, který je určen pro zklidňující účinky. Velmi snadno a jemně odstraňuje se zbytky make-upu. Jeho lehká a mastná textura chrání vaše oči a zanedbává oční kontury dokonale čisté a jemně svěží. Zlepšené přizpůsobení se citlivému očkování a očistění s kontaktními čočkami a byl oftalmologicky testován.
Nanášejte vatovým tampónem, který se vztahuje na oči jemně očistí a již se neoplachují.

75 ml
   

JEMNÉ ČISTÍCÍ MLÉKO

S ORGANICKÝM BAMBUCKÝM MÁSLEM

ID: 1108

Pro normální až citlivou pleť.

Jemné čistící mléko odstraňuje make-up a nečistoty. Zanechává pocit čistoty, prozářené, vláčné a sametově hladké pleti.
Používejte ráno a večer. Celou čistící procedura zakončete nejlépe použitím čistícího osvěžujícího tonika.

200 ml

ČISTÍCÍ PLEŤOVÁ VODA

SE ZJEMŇUJÍCÍ PIVOŇKOU

ID: 1106

Pro normální až citlivou pleť.

Čistící pleťová voda bohatá na zjemňující extrakt z piva, odstín z pleti, který obsahuje všechny stopy po nečistotě nebo make-upu. Udržuje rovnováhu pokožky, kterou zanechává jemnou a hydratovanou. Je vhodný i pro citlivé oči a oči s kontaktními čočkami.
Používejte ráno a večer. Aplikujte pomocí odličovacího tampónu na celý obličej. K odličování vlhký odličovací tampón. Neoplachujte.

200 ml