ČIŠTĚNÍ A ODLIČOVÁNÍ

Odličování a čištění pleti jsou první kroky v programu péče o pokožku DELAROM. Jsou důležité tím, že pokožku napomáhají připravit na lepší přijetí další péče.

1107 nový

PLEŤOVÝ ČISTÍCÍ GEL

S PERLIČKAMI JOJOBY

ID: 1110

Pro všechny typy pleti včetně citlivé pleti.

Pleťový čistící gel má velmi jemnou pěnovou konzistenci. Jojobové voskové perličky čistí pleť od nečistot a zbytků make-upu, přičemž neovlivňuje přirozenou ochrannou barieru pokožky. Změkčuje pokožku a zanechává ji čistou a svěží. Čistící gel obsahuje měsíčkový extrakt, extrakt hluchavky bílé a jojobové voskové perličky. Napěňte na navlhčeném obličeji a opáchněte vodou.

125 ml

ČISTÍCÍ OSVĚŽUJÍCÍ TONIKUM

S OKURKOU A ALOE VERA

ID: 1109

Pro všechny typy pleti.

Bezalkoholové tonikum slouží k dokonalému očištění pleti nebo po odlíčení čistícím mlékem k dočištění nečistot. Obsahuje extrakty z aloe vera a z okurky, které jsou známé svými zvlhčujícími a zvláčňujícími účinky. Tonikum pokožku čistí a udržuje ji hydratovanou. Pleť zůstává svěží a uvolněná, a po aplikaci tonika je připravena k ošetření denní či noční péčí.
Aplikujte ráno a večer po odlíčení. K čištění pleti použijte kosmetický tampón.

200 ml

ODLIČOVACÍ OČNÍ GEL

SE ZKLIDŇUJÍCÍ PIVOŇKOU

ID: 1107

Pro normální až citlivou pleť.

Odličovací oční gel je obohacen o pivoňkový extrakt, který je známý svými zklidňujícími účinky. Velmi snadno a jemně odstraňuje veškeré zbytky make-upu. Jeho lehká a mastná textura chrání vaše řasy a zanechává oční kontury dokonale čisté a jemně svěží. Gel je dokonale přizpůsoben citlivým očím i očím s kontaktními čočkami a byl oftalmologicky testován.
Nanášejte vatovým tampónem, kterým se oči jemně očistí a již se neoplachují.

125 ml
   

JEMNÉ ČISTÍCÍ MLÉKO

S ORGANICKÝM BAMBUCKÝM MÁSLEM

ID: 1108

Pro normální až citlivou pleť.

Jemné čistící mléko odstraňuje make-up a nečistoty. Zanechává pocit čisté, prozářené, vláčné a sametově hladké pleti.
Používejte ráno a večer. Celou čistící proceduru zakončete nejlépe použitím čistícího osvěžujícího tonika.

200 ml

ČISTÍCÍ PLEŤOVÁ VODA

SE ZJEMŇUJÍCÍ PIVOŇKOU

ID: 1106

Pro normální až citlivou pleť.

Čistící pleťová voda bohatá na zjemňující extrakt z pivoňky, odstraňuje z pleti jediným pohybem všechny stopy po nečistotě nebo make-upu. Udržuje rovnováhu pokožky, kterou zanechává jemnou a hydratovanou. Je vhodná i pro citlivé oči a oči s kontaktními čočkami.
Používejte ráno a večer. Aplikujte pomocí odličovacího tampónu na celý obličej. K odličování použijte vlhký odličovací tampón. Neoplachujte.

200 ml