PÉČE O OČI

Editováno dne : 6.9.2016

oko

 

Často opomíjený krok v péči o pleť, je nepostradatelná péče o oční okolí!  První příznaky únavy, věku či špatné hydratace a životosprávy, jsou patrné zejména v těchto partiích. Oblast kolem očí je křehká, protože kůže je tenčí a péče je tedy důležitá.

 Aplikujte speciální péči o oční okolí vhodnou pro ženy od 25 let nejlépe ráno a večer!

Jak dobře vybrat?

Vše záleží na potřebách Vaší pokožky. Obecně platí, že nejčastějším problémem je výskyt prvních vrásek, dehydratace, kruhy kolem očí, ale také pocit nepříjemného pnutí pokožky během dne.

 


Komfort a osvěžení Vám může přinést - ZKLIDŇUJÍCÍ A HYDRATAČNÍ GEL NA OČI:

Untitled 4

 

Tento zklidňující gel působí proti únavě a zajišťuje trvalý pocit svěžesti. Díky zklidnění a snížení citlivosti očních kontur napomáhá odstranit tmavé kruhy pod očima, zjemnit a vyhladit linky kolem očí i první známky únavy. Základní účinné látky jsou čistě přírodního původu a jsou velmi dobře tolerovány i citlivou pletí.
Náš TIP   Noste v kabelce pro okamžité použití a rychlý efekt kdykoliv během dne!

 


Potřebujete redukovat otoky nebo vypnout pleť kolem očí  - PÉČE KOLEM OČÍ A RTŮ:

1402

Vyhlazující a zklidňující péče pro kontury očí a rtů je lehce roztíratelný, krémový gel bez parfemace, který obsahuje liftingový komplex redukující vrásky a jemné linky očních kontur a kolem rtů. Gel dává očím zářivý vzhled a rtům plnost.. Břečťanový extrakt v kombinaci se složkami gelu, které mají drenážní účinky, viditelně redukuje otoky a kruhy pod očima. Deriváty vitamínů A a C mají silný antioxidační účinek.

 


Potřebujete okamžitě vyhladit pleť kolem očí - LIFTINGOVÉ SÉRUM NA OČNÍ KONTURY s kyselinou hyaluronovou:1401

Liftingové sérum představuje směs aktivních látek, které mají okamžitý liftingový a vyhlazující efekt. Sérum napomáhá vyrovnat jemné vrásky kolem očí, jež se viditelně zmenšují již během několika minut po aplikaci. Oční kontury se vyhlazují, intenzivně zjemňují a získávají mladistvý vzhled.


Chcete působit přímo na buňky a omezit stárnutí pleti - PRO-CELLULAR  SÉRUM NA OČNÍ KONTURY s juvenessence:

1404

Toto sérum účinně omlazuje oblast kolem očí díky synergii inovativních účinných látek: extraktu z hnědých řas Juvenessence a IRIS. Napomáhá stimulaci buněk pokožky tak, aby se aktivoval kolagen a elastin, a aby se zvýšila pevnost pokožky. Vaše oči budou opět  zářit.

Hydratační a revitalizující účinné látky:Juvenessence ®: podporuje reaktivaci kolagenu a zpevnění pokožky

IRIS: regenerující látka, která pomáhá obnovit elasticitu

Organické kokosové máslo: dobře známé pro svoji promazávací vlastnosti, napomáhá zvýšit pevnost pokožky

Dipalmitoyl hydroxyproline: hydroxyprolin rostlinného původu, tato amino kyselina pomáhá zpevnění tkáně tím, že stimuluje kontrakci kolagenových vláken.

 


 Jak správně aplikovat?

Jakmile se Vám podařilo najít tu správnou péči o oční okolí, musíte ho také správně používat.

Oblast očního okolí je část obličeje, kde je kůže nejtenčí a je nezbytně nutné, aby se zabránilo příliš velkému tlaku při aplikaci.  Mohlo by dojít k oslabení očních kontur. Také není žádoucí nadměrné tření např. při odličování či při aplikaci séra a krému.

Stejně důležitá je nejen péče pod okem, ale i na horním víčku. Výše zmíněnými produkty můžete ošetřit dokonce i obočí. Pohyb provádějte od vnitřního koutku k vnějšímu.

A nakonec je vhodné, když se aplikuje přípravek velmi jemným poklepáváním konečků prstů na podporu rozproudění krevního oběhu a redukci otoků.

Teď již jistě chápete , že je důležité rozmazlovat tu nejjemnější část obličeje a pečovat správně o své oční okolí.